Добро пожаловать в Villa Taka !

    Villa Taka (ex Romance) предлагает к вашим услугам красивое и уютное место для проведения всевозможных праздников (свадеб, дней рождений, семинаров).   

  Для вас и ваших гостей два больших просторных дома, два зала для торжеств 70 м2 и 40 м2, летняя терасса, кухня, 11 номеров гостиничного типа со всеми удобствами для размещения 20-30 человек, большая мансарда с дополнительными спальными местами (+20 мест), отличная банька на дровах, рядом с баней озеро. С удовольствием накроем столы и обслужим ваш празд ник. Большая территория и никаких соседей. Есть где погулять, что посмотреть и где отдохнуть. 

Мы рады всем : приезжайте вдвоём или большой компанией,с детьми и домашними   питомцами,  всем будет чем заняться.

KĀZAS UN BANKETI LĪDZ 50 VIESIEM KURZEMĒ

Villa „Taka” (ex Romance) ir lieliska vieta svinībām un naktsmītnei līdz 50 viesiem.

Pie mums jūs varat nosvinēt kāzas, jubilejas un citus Jums svarīgus pasākumus.  

Pasākumiem piedāvājam 70m2  lielu svinību  zāli,  40 m 2 lielu kamīnzāli un  āra terasi.  Šeit ērti jutīsities ar viesu skaitu līdz 50 personām.Mājas otrajā stāvā ir izvietoti 11 labiekārtoti numuriņi  (30 gultasvietas), kur varēsiet izguldīt savus pasākuma viesus, savukārt pārējiem viesiem piedāvājam nakšņošanu  mājas mansardā, kur speciāli šim nolūkam izveidota telpa ar 15 gultasvietām. Kopā  varam izguldīt 50 personas.

Pēc Jūsu vēlmēm klājam svētku galdus, cepam tortes , piedāvājam telpu dekorēšanu, muzikanta pakalpojumus un vakara vadītāja pakalpojumus. Šeit Jūsu viesi jutīsies brīvi un netraucēti, jo viesu nams atrodas skaistā un klusā vietā un tuvumā nav kaimiņu,     kas Jūs varētu traucēt.   

SPORTA SPĒLES

Piedāvājam dažādus  laukumus sporta spēlēm un aktivitātēm:

-Futbola laukums

– Volejbola laukums

– Basketbola grozs

Apkārt  viesu namam ir liela teritorija , mežs, kur var organizēt dažādas sacensības un orientēšanas spēles.

  • Dabas takas dabas mīlētajiem

Imula ir viena no Abavas pietekām – līkumota un dažkārt ar stāviem krastiem. Taka sākas pie Imulas ietekas Abavā. Tās garums ir ap 5 km, un tā aizved līdz pat Buses pilskalnam.

takas karte

  • Semināri  un  korporatīvie pasākumi

Korporatīvā pasākuma mērķis ir saliedēt kolektīvu un veidot uzņēmuma tradīcijas. Jums būs iespēja demonstrēt sava biznesa sasniegumus svaigā gaisā pie dabas krūts vai vienkārši ārpus telpām.  Organizēsim ēdināšanu,  lepnu un ne tik lepnu gulēšanu. Draudzīgam kolektīvam draudzīgas cenas.

  • Velosports

Iznomājam riteņus jūsu aktīvajai atpūtai.

Maršruts Skaistākas skatu vietas

Maršruts ietver 14 skaistākās Abavas senlejas skatu vietas. Skaistākie skati atklājas g.k. no Abavas senlejas krastiem un to nogāzēm. Katrs pats var izvēlēties tālāk uzskaitītās vietas, savirknējot tās sev ērtā un pieņemamā secībā. Kā pārvietošanās līdzekli var izmantot automašīnu vai divriteni. Ar pēdējo gan jābrauc uzmanīgi, jo Kandavas – Sabiles posmā ir šaurs un līkumots ceļš. Skaistāko skatu vietu apmeklējumu var apvienot arī ar ūdenstūrisma un autotūrisma maršrutiem (sk. citus Lauku ceļotāja izstrādātos maršrutus). Maršruta veikšanai nav nepieciešama īpaša sagatavošanās vai inventārs. Jāņem vērā, ka Abavas senleja katrā gadalaikā būs atšķirīga. To vērts apmeklēt gan tad, kad zied ievas vai pienenes, gan vasarā, gan arī rudens zelta lapu laikā. Un tikpat labi to var darīt arī skaistā ziemas dienā. Un katrā no šiem laikiem būs cita noskaņa un atšķirīgas fotogrāfijas.

Karte šeit :  Abava_skati_lv

  • Apskates objekti blakus Villa Taka

Velna akmens – 5 km

Velna ala – 5 km.

Būses pilskalns – 3 km

Zviedru cepures kalns – 5 km

Pasaku mežs  – 4 km

Imulas taka – 500 m

Abavas rumba – 8 km

Sabiles vinakalns – 5 km

  • Nometnes Villā Takā

Villa Taka ir viena no labākām vietām nometnes organizēšanai. Ērts māju plānojums,  lielā teritorija, daudz apskates objektu apkārtnē, ekoloģiska vide. Izīrējam kompleksu nometnes organizētajiem par sapratīgu cenu.

nometnes Romance

2 domas par “Добро пожаловать в Villa Taka !

    • Labdien Antra! Paldies par jūsu interesi. Kāzas līdz 30 cilvēkiem maksas : Viesu nama īre ar nakšņošanu līdz 30 personām 450 eur + ēdināšana no 14 līdz 20 eur personai , kopā maksimāli 600 eur (ar brokastīm,apkalpošanu,traukiem,galdautiem). Kopēja cena ap 1000 eur.

      Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s